16659.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.