16717.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Fordította Sziklay Géza. Bp., 1936, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval.