16680.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.