16663.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.