16672.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban