16407. 320. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
2 000 HUF
0 HUF
Gyenes István: Élet a föld alatt. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945),Gábor Áron, (Légrády-ny.), 96 p.Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb