https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 150

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bibliotheca Corviniana. A kötetet összállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon-Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, papír védőpapírban, kiadói papírtokban.
16324.

Bibliotheca Corviniana. A kötetet összállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon-Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, papír védőpapírban, kiadói papírtokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Cholnoky Jenő: Ős hazából új hazába. Nemzeti Könyvtár 20. Bp.,1940, Stádium, 32 p. Kiadói papírkötés.
16325.

Dr. Cholnoky Jenő: Ős hazából új hazába. Nemzeti Könyvtár 20. Bp.,1940, Stádium, 32 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
2 történelmi munka: Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben,
16326.

2 történelmi munka: Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
16327.

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
2
Schmitz, Philibert: A bencések civilizációs tevékenysége a XII-től a XX. századig. 1. köt. Pannonhalma, 1998, Bencés Kiadó (Rendtörténeti füzetek 2.). Papírkötésben, jó állapotban.
16328.

Schmitz, Philibert: A bencések civilizációs tevékenysége a XII-től a XX. századig. 1. köt. Pannonhalma, 1998, Bencés Kiadó (Rendtörténeti füzetek 2.). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Gáspár Zsuzsa: Régi magyar patikák. Bp., 2002, Officina 96. Ajándékozási bejegyzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16329.

Gáspár Zsuzsa: Régi magyar patikák. Bp., 2002, Officina '96. Ajándékozási bejegyzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16330.

Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Axelrod, Gerald: Die Geheimnisse der Blutgräfin Elisabeth Báthory. Würzburg, 2001, Stürtz - Verlagshaus Würzburg. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16331.

Axelrod, Gerald: Die Geheimnisse der Blutgräfin Elisabeth Báthory. Würzburg, 2001, Stürtz - Verlagshaus Würzburg. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Az én Erdélyem. Domokos Pál Péter elmondja életét Balogh Júliának. Bp., 1988, Vita Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16332.

Az én Erdélyem. Domokos Pál Péter elmondja életét Balogh Júliának. Bp., 1988, Vita Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Horváth György (szerk.): Historicum. Járatlan utakon Borsos Mihály fotográfiái az ezeréves Magyarországról. Bereczky Lóránd dedikálásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16333.

Horváth György (szerk.): Historicum. Járatlan utakon Borsos Mihály fotográfiái az ezeréves Magyarországról. Bereczky Lóránd dedikálásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar sajtó története I-II.(II./1-II./2) 1705-1892. Három kötet, komplett! Főszerkesztő: Szabolcsi Miklós. Bp., 1979, 1985. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16334.

A magyar sajtó története I-II.(II./1-II./2) 1705-1892. Három kötet, komplett! Főszerkesztő: Szabolcsi Miklós. Bp., 1979, 1985. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Sorel Albert: Európa és a franczia forradalom. Bp., 1888, MTA. Vászonkötésben, jó állapotban.
16335.

Sorel Albert: Európa és a franczia forradalom. Bp., 1888, MTA. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse