Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 150

16300.

Rufpreis:
3 000 HUF
16301.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
16302.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
16303.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Karsai Elek: Ítél a nép. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Karsai Elek: A budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp.,1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Akcióban az SS. Az SS bűntettei a bizonyítékok tükrében. Fordította: Szegő István. Bp.,1960, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16304.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Karsai Elek: Ítél a nép. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: A budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp.,1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: "Szálasi naplója". A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Akcióban az SS. Az SS bűntettei a bizonyítékok tükrében. Fordította: Szegő István. Bp.,1960, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tim Weiner: Az FBI története. Ellenség az egész világ. Fordította: Magyarics Péter. Bp.,2013, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16305.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dümmerth Dezső 5 könyve:  A két Hunyadi, Álmos, az áldozat, Az Ajnou-ház nyomában, Az árpádok nyomában. Bp.,1977-1986, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Emese álma - virrasztó géniusz. Bp.,1987, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
16306.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, Bibó István témában, 2 db:  Bíbó István: Válogatott tanulmányok I-IV. kötet. Bp.,1989-1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne néhol vékony ceruzás aláhúzások. + Huszár Tibor: Bibó István. Beszélgetések, politikai-életrajzi dokumentumok. Magyar Krónika. Bp.,1989, Kolonel. Kiadói papírkötés.
16307.

Rufpreis:
3 000 HUF
Major Peace Treaties of Modern History 1648-1967.1-4. kötet. With an introductory essay by Arnold Toynbee. New York, 1967, Chelsea House Publishers-McGraw-Hill Book. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
16308.

Rufpreis:
8 000 HUF
Der Bau der Eisenbahnen: Der Bau der Eisenbahnen. Amsterdam,1995, Time-Life Bücher. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói keménykötés.
16309.

Rufpreis:
1 600 HUF
16310.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Pósta Béla: Királydaróc pecsétnyomója 1574-ből. Különlenyomat a Közlemények az Erdélyi Nemzeti Múzeum Érem és Régiségtárából c. folyóirat 1941. évfi 1. számából. Kolozsvár, 1941, Minerva. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
16311.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF