16479.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
10
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete, Nemzeti romantika, Szobrászatunk a századfordulón, Magyar művészélet Münchenben, Közönség és művészet a századvégen. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.