Tacitus évkönyvei. (Annales.) Ford.: Fodor Gyula. Latin és görög classicusok fordítása és magyarázata. Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Átkötött kopottas félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel.