16943.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, szakadásokkal.