16960.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.