Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é. n., Méhner Vilmos. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos borítóval, ceruzás bejegyzéssel.