16910.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban