Gárdonyi Géza: Én magam. Bp.,(1938), Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel. Számozott (1301.) példány. Gárdonyi Géza születésének 75. évfordulójára sajtó alá rendezett ünnepi kiadás.