17151.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Eötvös József, B(áró): A' karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.