16933.
320. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ady Endre: Ady válogatott versei. Válogatta: Losonczi Géza, Bóka László, Király István. Bp.,1949, Ady-Emlékbizottság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, 20 és 21. oldalakon valamint a hátsó szennylapon és kötéstáblán tintás bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.