Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 3

Johann August Ernesti (1707 - 1781): Clavis Ciceroniana sive indices rerum et verborum philologico-critici in Opera Ciceronis accedunt Graeca Ciceronis necessariis observationibus illustrata. Lipsiae(Leipzig), 1738, Io. Chr. Martini. Latin és görög nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, modern aranyozott gerincű karton védőtokban, festett lapélekkel, kopott borítóval, belül jó állapotban./ Contemporary leatherbinding, with gilt spine, in modern box, with colored page edges, with worn cover, in Latin and Greek languages.
16895.

Rufpreis:
4 000 HUF
16
16896.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dumas, Alexandre: Impressions de voyage. Tome premier. Paris, 1835, Charpentier. Kopottas félbőr kötésben, foltos oldalakkal. / Half leather binding
16897.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF