Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos és mély tányér (4+4 db),... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Jelzett-Fischer-Emil-mint-forgalmazo-lapos-es-mely-tanyer-4plus4-db-kopott-aranyozassal-egy~II1771670
1771670
11159
320
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Jelzett (Fischer Emil mint forgalmazó) lapos és mély tányér (4+4 db), kopott aranyozással, egyiken lepattanással, d:24,5 cm
: tánczos_gábor