11155. 320. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi dísztál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm + Hollóházi népviseletes leány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván