Hollóházi Szász Endre tervezte tál, matricás, jelzett, apró kopásokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Hollohazi-Szasz-Endre-tervezte-tal-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-bor-keretbe-foglalva~II1768262
1768262
11141
320
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre tervezte tál, matricás, jelzett, apró kopásokkal, bőr keretbe foglalva, d: 25 cm
: tánczos_gábor