2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1938 Chmura Foto 1938-1939. Árjegyzék. Bp.,1938, Athenaeum, 63 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.