Krustenstern vitorlást ábrázoló matricás, mázas kerámiadísz. keretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~500006/Krustenstern-vitorlast-abrazolo-matricas-mazas-keramiadisz-keretben-23x22-cm~II1767979
1767979
11110
320
Art-ceramics
Beschreibung: Krustenstern vitorlást ábrázoló matricás, mázas kerámiadísz. keretben. 23x22 cm
: vörös_iván