Fáy jelzéssel: Dobos táj házakkal. Akvarell, papír, kis szakadással, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fay-jelzessel-Dobos-taj-hazakkal-Akvarell-papir-kis-szakadassal-uvegezett-keretben-43C397~II1739303
1739303
10084
320
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Fáy jelzéssel: Dobos táj házakkal. Akvarell, papír, kis szakadással, üvegezett keretben, 43×31 cm
: vörös_iván