30546.
319. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf); Atilla, Atilla találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. Eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal. Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP)