Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 81

1896. Nagybecskereki Kerékpáregylet 1896 Ag díjérem, peremen fémjel és gyártói jelzés. Szign.: A. Belada (32,48g/0.900/41mm) T:1- apró ph., kis anyagfelesleg
31035.

1896. "Nagybecskereki Kerékpáregylet 1896" Ag díjérem, peremen fémjel és gyártói jelzés. Szign.: A. Belada (32,48g/0.900/41mm) T:1- apró ph., kis anyagfelesleg

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (29mm) T:1-,2
31036.

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" Br érem (29mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1909. Pozsonyi Pinczér Önsegélyző és Menház Egylet zománcozott fém kitűző (26x24mm) T:2
31037.

~1909. "Pozsonyi Pinczér Önsegélyző és Menház Egylet" zománcozott fém kitűző (26x24mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
10
1912. Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club fém sportérem koszorúval és füllel, NEUBERGER(?) jelzéssel (43x49mm) T:2,2- patina
31038.

1912. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club" fém sportérem koszorúval és füllel, "NEUBERGER(?)" jelzéssel (43x49mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
1 200 HUF
1920. Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904 jelzett Ag díjérem mellszalagon (mellszaggal együtt 16,3g/0.800/33mm) T:2
31039.

1920. "Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904" jelzett Ag díjérem mellszalagon (mellszaggal együtt 16,3g/0.800/33mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
31040.

Rufpreis:
1 400 HUF
~1920-1930. Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden jelzett Ag medál (10,66g/0.900/28mm) T:2  Hungary ~1920-1930. Rowing Race of the Tisza Regatta Association - Szeged hallmerked Ag medal (10,66g/0.900/28mm) C:XF
31041.

~1920-1930. "Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden" jelzett Ag medál (10,66g/0.900/28mm) T:2 Hungary ~1920-1930. "Rowing Race of the Tisza Regatta Association - Szeged" hallmerked Ag medal (10,66g/0.900/28mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
~1920-1930. Magyar Athletikai Szövetség ezüstözött Br sportérem turul-madaras kitűzővel, hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30x30mm) T:2,2-
31042.

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött Br sportérem turul-madaras kitűzővel, hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30x30mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (30mm) + Kallós Ede (1866-1950) 1943. Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége Br díjérem (30mm) T:2,2- fülnyom
31043.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (30mm) + Kallós Ede (1866-1950) 1943. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége" Br díjérem (30mm) T:2,2- fülnyom

Rufpreis:
1 800 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG BP. THÉK-U. 44. gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31044.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG BP. THÉK-U. 44." gyártói jelzéssel (30mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. R.G. (Rákóczi Gimnázium) zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba
31045.

~1930. "R.G. (Rákóczi Gimnázium)" zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Hadirokkant aranyozott Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + DN Békegalambot? ábrázoló fém jelvény (20x21mm) T:1-,2 kereszt letört a Hadirokkant jelvényen
31046.

~1930-1940. "Hadirokkant" aranyozott Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + DN Békegalambot? ábrázoló fém jelvény (20x21mm) T:1-,2 kereszt letört a Hadirokkant jelvényen

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF