Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 38

A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az I. kötet kötése a 320-321. oldal között sérült, a szennylapokon és pár tábla hátán firka, a 151-158. oldalak között a lapok sérültek.
15192.

Rufpreis:
5 000 HUF
Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II. kötet. (Technika-taktika.) (Egyben.) Bp., 1960, Sport. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15193.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
15194.

Rufpreis:
3 000 HUF
15195.

Rufpreis:
4 000 HUF
The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
15196.

Rufpreis:
1 200 HUF
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp.,1991,Kossuth. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15197.

Rufpreis:
2 400 HUF
1939-1940 Turisták lapja 10 száma. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. 51. évf. 9.,10. számok, 52. évf. 1-5.,7-9. számok. Papírkötésben, változó állapotban.
15198.

Rufpreis:
1 200 HUF
1911-1924 Turistaság és alpinizmus 7 száma. Szerk.: Dr. Vigyázó János, Dr. Komarnicki Gyula, Hensch Aladár. I. évf. XII. füzet., II. évf. IV. füzet: Tátra szám, VII. évf. 6. sz., X. évf. 4. sz., XI. évf. 4., 10-11 sz., XIV. évf. 1-2. sz. Kiadói papírkötés, változó, többnyire szakadozott állapotban.
15199.

Rufpreis:
1 200 HUF
1891-1897 Turisták lapja 8 száma. Szerk.: Dr. Téry Ödön, Dr. Thiring Gusztáv. 1891 III. évf. 4-8. sz., V. évf. 1893. 1-2. sz.,1896 VIII. évf. 7-10. sz., 1897 IX. évf. 3-5. sz.. Kiadja: Magyarországi Kárpát-Egyesület Budapesti Osztálya. Bp., Pesti Lloyd-Társulat-ny. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
15200.

Rufpreis:
1 200 HUF
Walter Umminger: A sport krónikája. Szerk.: Karádi Ilona. Bp., 1992, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15201.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Magyar Athletikai Club krónikája 1875-2000. Szerk.: dr. Török János, Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Athlétikai Club-Szókincs Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15202.

Rufpreis:
800 HUF
Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp. 1988, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
15203.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF