Latin-magyar zsebszótár a középiskolák számára. I. Latin-magyar rész. II. Magyar-latin rész. Szerk.: Schmidt József. Bp.,én., Athenaeum, 429+3+303 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.