https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 53

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.
15710.

Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15711.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
15712.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
John Elliot Cairnes: Vezérelvek a közgazdaságtan köréből újból kifejtve. Fordította: Jónás János. Magyar Közgazdasági Könyvtár VI. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, márványozott lapélekkel, Láng Lajos magánykönyvtári bélyegzőjével. Ritka!
15713.

John Elliot Cairnes: Vezérelvek a közgazdaságtan köréből újból kifejtve. Fordította: Jónás János. Magyar Közgazdasági Könyvtár VI. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, márványozott lapélekkel, Láng Lajos magánykönyvtári bélyegzőjével. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
dr. Jancsó Benedek: Magyar nyelvtudomány-történeti tanulmányok a XVI-XVII. századból. Bp., 1881. Aigner Lajos. Károlyi Gyuláné tulajdonosi névbejegyzésével. 194p. Későbbi félvászon kötésben. Jó állapotban. Ritka!
15714.

dr. Jancsó Benedek: Magyar nyelvtudomány-történeti tanulmányok a XVI-XVII. századból. Bp., 1881. Aigner Lajos. Károlyi Gyuláné tulajdonosi névbejegyzésével. 194p. Későbbi félvászon kötésben. Jó állapotban. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Báró Láng Lajos: A statisztika története. Bevezetésül Magyarország statisztikájához. Bp.,[1913]Grill Károly, NAP nyomdája (Mérei Jenő és társai bt.), IX+2+434+1 p.+1 t. (Egy kihajtható) Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó elülső előzéklappal, 288-289 oldalak között kissé laza fűzéssel.
15715.

Báró Láng Lajos: A statisztika története. Bevezetésül Magyarország statisztikájához. Bp.,[1913]Grill Károly, NAP nyomdája (Mérei Jenő és társai bt.), IX+2+434+1 p.+1 t. (Egy kihajtható) Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó elülső előzéklappal, 288-289 oldalak között kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Fanta Róbert Adolf: Társadalom és vallás. Nagyvárad, é.n.(1912),Neumann Vilmos Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, 152+IV+3 p. Kiadói kopottas szecesziós aranyozott egészvászon-kötés, egy-két foltos lapszéllel.
15716.

Dr. Fanta Róbert Adolf: Társadalom és vallás. Nagyvárad, é.n.(1912),Neumann Vilmos Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, 152+IV+3 p. Kiadói kopottas szecesziós aranyozott egészvászon-kötés, egy-két foltos lapszéllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben
15717.

Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. /1-6. köt./ (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban, fekete fehér képekkel, papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzással, a hátsó borító részben megfakult, részben felvágatlan lapokkal.
15718.

Dr. Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzással, a hátsó borító részben megfakult, részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1978, Akadémiai. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15719.

Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1978, Akadémiai. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Átkötött egészvászon, 132 p.
15720.

Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Átkötött egészvászon, 132 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.
15721.

Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse