15191.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartleben's, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijáró lapokkal, német nyelven./Paperbinding, with damaged spine, worn cover, some pages are coming out, with raunchy map, in German language.