15024.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1908),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, kis sérüléssel a gerincen, két kis folttal borítón.