1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. kötet. Jomkipur vagyis az engesztelő ünnep napjára. Bp., é.n., Steiner Ármin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kissé laza fűzéssel, festett lapélekkel.