Kispál László: Erdély fejedelmi korszaka. Bp.,1940,Stádium. Kiadói ara... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Kispal-Laszlo-Erdely-fejedelmi-korszaka-Bp-1940-Stadium-Kiadoi-aranyozott-felvaszon-kot~II1758842
1758842
15314
319
Books: History
Beschreibung: Kispál László: Erdély fejedelmi korszaka. Bp.,1940,Stádium. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
: vörös_iván