A Magyar Sajtó Évkönyve 1938. Szerk.: Sziklay János, Szász Menyhért. Bp.,1938, Hungária Lloyd Lapkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon bejegyzéssel.