16077.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Vegyes könyv tétel, 2 db: Anatole France: Thais. Fordította Aranyossy Pál. Budapest, é.n., Ahtenaeum. Korabeli átkötött félvászon kötésben, megviselt állapotban. Joseph Kessel: A repülőtiszt. Fordította Déry Tibor. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.