Nagy Imre: Ötezer vicc. IV. kötet. (3001-4000) Bp.,1932, Ojság, 240 p. (Zsidóviccek gyűjteménye). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.