Regestrum bursae Cracoviensis Hungarorum. [Ed.: Miller Ferdinánd Jakab]. Buda, 1821, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
In a worn out half cloth binding, otherwise in good condition.