11202. 319. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Ceranord St. Amand barokk jelenettel díszített süteményes tálak, 6 db + nagy süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 17 és 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván