Korányi Márton (1879-1967): 6 db reklámgrafika terv (Stühmer, Danuvia MOM, Dohány-Árúda, Szitmaltin, Fűszer-Csemege-Élelmiszer, Étkezde-Kávézó, akvarell-tusrajz, papír, jelzett, 15x21 cm.