Katona jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, sérült, keretben, 19×24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Katona-jelzessel-Dombos-taj-Olaj-farost-serult-keretben-19C39724-cm~II1742187
1742187
10164
319
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Katona jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, sérült, keretben, 19×24 cm
: vörös_iván