22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm