31376.
318. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Románia 1928. "Camp. Reg. Brasov 1928. Dublu I." aranyozott fém tenisz díjérem, hátlapon fémjel, "Huguenin" gyártói jelzéssel, füllel (50mm) T:2