~1931. "1929-30-31 évi bajnokságért T.S.C." jelzett Ag díjérem "Arkanz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1000016/7E1931-1929-30-31-evi-bajnoksagert-TSC-jelzett-Ag-dijerem-Arkanzas-disztokban-68-79g0~II1755413
1755413
31282
318
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1931. "1929-30-31 évi bajnokságért T.S.C." jelzett Ag díjérem "Arkanzas" dísztokban (68,79g/0.800/40x60mm) T:2 patina,tok sérült
: ttg