15284.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1-2. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.