Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez. Szeged, 1891, Bába Sánd... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500013/Melcher-Alajos-Levelek-egy-fiatal-lelkeszhez-Szeged-1891-Baba-Sandor-Kopott-diszes-vaszon~II1752159
1752159
16032
318
Books: Religion
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez. Szeged, 1891, Bába Sándor. Kopott, díszes vászonkötésben
: tánczos_gábor