15054.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Xingú-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. 63 képpel, 3 térképpel. Fordította dr. Bátky Zsigmond. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel.