15101.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.