15066.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Aranyozott vászonkötésben kopásokkal