15056.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, gerinccel.