15180.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.